20. ledna 2017 Svátek má Ilona

Most – Máte rádi stolní hokej, „šprtec" nebo air - hockey? A máte pocit, že jste v něm dobří? Přijďte tedy poměřit síly na hokejový maraton do Mostu.

Čtyřiadvacítka jako vyšitá

Dvacet čtyři hodin, den i noc, jedno turnajové kolo střídá druhé. Začátek v pátek odpoledne, konec ve stejný čas v sobotu. Své umění můžete předvést hned ve třech druzích stolních sportů. Táhlový hokej, Billiard hockey – šprtec, Air –hockey.

„Kdo se bude cítit, může dát všechno"

Turnaj není nijak omezen, přijít může opravdu kdokoliv. „Je to tak. Rádi u nás uvítáme nové hráče," zve k účasti jeden z organizátorů Jakub Hasil a s úsměvem dodává, „nejodvážnější mohou absolvovat klidně celý program. Ti méně odvážní si pak vyberou podle svého vkusu."

Registrace do čtvrtka a přezůvky s sebou

Dvě podmínky ale pořadatelé přece jen mají. Za prvé, každý účastník musí mít boty na přezutí (turnaj se hraje ve školní budově), za druhé, účastníci se musí nahlásit a zaregistrovat předem, to znamená do zítřka (14. listopadu) do 12 hodin na wtha@billiardhockey.cz nebo telefonicky na čísle 603 337 054.

Kdy, kde a za kolik...

A nyní to nejdůležitější. Celá akce se pořádá na 15. základní škole v Mostě, ulice Komenského (vchod ze dvora – k tělocvičnám), začátek bude v  v pátek 15. listopadu ve 14 hodin přesně, konec pak druhý den, taktéž ve 14 hodin. Startovné se neplatí.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.