23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most – Zůstanete o víkendu zalezlí pod peřinou, nebo se chystáte na vzduch? Přinášíme pětici tipů, kde hlavně v sobotu strávit na Mostecku volný čas.

Star of Rail: podzimní snowboarding a freeskiing na sněhu

Přijeďte se zúčastnit nebo zafandit závodníkům ve freeskiingu a snowboardingu! !Navezeme hromadu sněhu, postavíme překážky a závodníci budou předvádět skvělé triky! Na všechny čeká spousta zábavy a závodníci se "poperou" o prizemoney a hodnotné ceny. Bude na co koukat, tak neváhejte a přijeďte na Klíny!“ Zvou organizátoři. Akce se koná v sobotu 23. listopadu od 10 hodin.

Litvínovská Triola

Litvínovský klub Ponorka hostí v sobotu od 19 hodin tak trochu jinou akci, Litvínovskou Triolu. O co jde? Ponořit se můžete do vod poezie, své básnické střevo můžete porovnat se stejně postiženými kolegy. Chybět nebude bazar zbytečností a od 21 hodin koncert kapely Padlá pádla. Básníci z ulice, poezie volá! Vstupné 40 Kč.

 

Krušnohorské Dradilo

Devátý ročník nesoutěžní přehlídky dětských divadelních souborů s názvem Krušnohorské Dradilo se koná od pátku do neděle v litvínovské ZUŠ. Pořádá ji tamní dramatický obor ve spolupráci s Divadelní společností Škrpál.  Veřejná večerní představení se konají v pátek od 19 hodin  ( D. S. Škrpál – „OTYLKA“, vstupné 40 Kč) a v sobotu od 18 hodin (Divadlo rozmanitostí Most -  „Dášenka, čili život štěněte“, vstupné 20 Kč).

 

Poslední šance na nákup

Severočeské farmářské trhy se naposledy v tomto roce konají před mosteckým kulturním domem Repre. Navštívit je můžete v sobotu 23. listopadu mezi osmou a dvanáctou hodinou.

 

Mostecký vánoční cirkus

Vánoční cikrus bude k vidění o víkendu v v Mostě v budově Soukromé střední školy diplomacie a veřejné správy.  Představení se koná 23.listopadu od 15:00 hodin. V programu se lidem představí artisté, akrobaté ve vzduchu i při zemi, klauni, vynikající žongléři, kouzelníci i malá cvičená zvířátka. Speciálním překvapením pro diváky bude také letos vystoupení, které účinkovalo přímo v Las Vegas. Jedná se o opravdu pestrou přehlídku mladých cirkusových umělců. Z výtěžku ze vstupného budou pokryty režijní náklady a část poputuje na konto nemocného koně Kida, který se potýká s nepřízní osudu a jeho ošetřovatelé pro něj založili sbírku na jeho zotavení.

 

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.