24. ledna 2017 Svátek má Milena

Litvínov - Představení Dívčí válka v itvínovské Citadele, které se má hrát 16. dubna od 19 hodin, je v ohrožení. Tento týden musí diváci zakoupit ještě padesát lístků, jinak bude hra zrušena z ekonomických důvodů. Upozornila na to Citadela na svých webových stránkách.

Zrušení Dívčí válce hrozí i přes to, že se řadí mezi nejúspěšnější a nejhranější ze všech divadelních her v České republice. Vstupenka na dvouhodinové představení na velké scéně Citadely stojí 379 korun.

Autor sám o této komedii říká: „Dívčí válku jsem psal – tak říkajíc – českému národu „na míru", jde především o jemu blízký styl humoru a oblasti, kterých se dotýká ( erotika, politika ). Navíc jde o odpočinkový žánr, v jehož rámci přinášíme hodokvas těch nejkrásnějších žen, kterými naše zubožená vlast disponuje. Já vždy s trochou nadsázky říkám – tak bůh vynahrazuje svým milým Čechům neúspěchy v tržní ekonomice."


Hrají: Uršula Kluková, F.R.Čech, Mojmír Maděrič, Sandra Pogodová, Milan David, Jaroslav Sypal, Petr Martinák, Evžen Hájek, Pavel Novotný, Martha Olšrová, Tereza Šefrnová, Bedřich Maruštík a další.

 

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.