Most - Mostecký deník v letošním roce slaví jubilejních 20 let své existence na mediálním trhu. Redakce Deníku se tak rozhodla, že kulaté narozeniny oslaví společně se svými čtenáři. Zpravodajský server e-mostecko.cz je mediálním partnerem akce.

"Narozeninové" oslavy Deníku se uskuteční příští sobotu 22. června 2013 od 13 hodin v areálu I. Golfového Clubu v Mostě.

Redakce si připravila i několik překvapení. Zájemci o tisk a noviny si tak budou mít možnost prohlédnout si, jak vypadal Mostecký deník, tehdy ještě Deník Mostecka v roce 1993. Návštěvníci budou moci diskutovat se šéfredaktorem ai redaktory o tom, jak se noviny tvoří.

"A abychom oslavu pojali skutečně narozeninově, máme pro Vás připraveno občerstvení a to ochutnávku skvělé pizzy z pizzerie ARCHA Most, ochutnávku vín z Českého vinařství Chrámce, nealkoholické nápoje z Hypermarketu Tesco Most. Pro děti máme připravený skákací hrad a malířskou soutěž o nejhezčí obrázek malovaný na asfalt. Kreslíři nejhezčích obrázků budou odměněni," řekla serveru e-mostecko.cz inzertní poradkyně Mosteckého deníku Olga Markuzziová.

Všichni čtenáři, v jakémkoliv věku, si tento den budou moci na golfovém hřišti zdarma vyzkoušet golf. I. Golfový Club v Mostě  zajistil trenéra, který poradí jak dospělým, tak také dětem, jak golf správně hrát. Pro děti je zajištěn SNAG Golf, výukový systém určený pro nejmenší golfisty od 4 do 6 let.

Pro dotvoření správné narozeninové atmosféry zahraje kapela BOURBON ACOUSTIC– akustické trio z Mostu.

A to ještě není všechno. Všichni naši čtenáři, kteří na tuto oslavu dorazí, budou soutěžit o výhru ve formě poukázky na odběr výborné kávy z Lagarto Café v OC Centrál Most, poukázky k odběru skvělého piva z místního pivovaru Mostecký Kahan, krásný dárek z prodejny La Provence v Mostě, ul. Obránců Míru 2945 a o úžasnou cenu ve formě poukázky na 10 lekcí jízdy na koni v Selském dvoře v Braňanech v hodnotě 2500 korun.

"Celý červen až do 21. června 2013 proto čtěte a bedlivě sledujte náš Mostecký deníkC, kde Vás na tuto akci budeme zvát a hlavně budeme zveřejňovat kupony k odběru občerstvení, ochutnávky, kupony do slosování, atd., které můžete na naší akci proměnit nebo se díky nim můžete stát výhercem jedné z cen," podotkla Olga Markuzziová.

A ještě upozornění redaktorů - na oslavu zvolte raději sportovní obuv!

 

Deník děkuje všem svým sponzorům:

I. Golf Club Most

Archa – Most s.r.o.

České vinařství Chrámce s.r.o.

Pivovar Mostecký Kahan

Hypermarket Tesco, Rudolická 1706 Most

LAGARTO CAFE

Prodejna La Provence Most

Firma DĚTI NA HRAD Pavel Sajbot

Selský dvůr Braňany

Kapela Bourbon Acoustic

Mediální partner: e-mostecko.cz

 

 

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.