23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most - Máte rádi krásná, rychlá, moderní i stará auta? Pak si od pátku do neděle přijdete na své na mosteckém letišti. Litvínovští nadšenci tam uspořádají 2. ročník Porsche srazu na severu Čech, v Litvínově a Mostě.

"Netradičně bylo jako centrum celého srazu zvoleno Letište v Mostě, které nabízí dostatek prostoru, jak na parkování, tak i na případné ubytování ve vlastních stanech, či místní ubytovně," vysvětlují na stránkách klubu Porsche organizátoři Miloslav Horák a František Aul. Přinášíme podrobný program srazu.

21. 6 .2013 - Pátek

v odpoledních hodinách od cca 15. hod. příjezd a sraz vzdálenějších účastníků, možnost ubytování na místním letišti (je zde cca kapacita 50 lůžek ve dvou, čtyř a šestilůžkových pokojích), cena je domluvena na 155,-- Kč za osobu se snídaní. Případně je povoleno od ředitele letiště stanovat (vlastní stan) v přilehlém (bezpečném) místě s krásným výhledem na přistávací plochu. Místo pro stan je samozřejmě zdarma. Kdo by chtěl zajistit jiné ubytovaní, více info F. Aul tel. 606 261 606

Večer posezení v místní klubovně nebo v restauraci přímo na letišti. Za pěkného počasí na příjemné verandě.

22. 6. 2013 - sobota

08.00 hod. snídaně

09.00 - 10. 00 hod zápis účastníků a focení. Zápisné (200,-- Kč za jedno auto) co vybereme, tak večer propijem !!!

10.20 - Odjezd z letiště do okolí Mostu a Litvínova

11.30 - 12.30 - ZAMLUVENÉ JÍZDY NA MOSTECKÉM AUTODROMU!

13.00 - Odjezd na Oběd a spanilá jízda (chystáme opět projížďku fantastickým Krušno-Horským automobilovým okruhem). Káva a zákusek bude v přilehlém sousedním německém městečku Seifen (vemte si pár €uro).

16.00 - Příjezd zpět na Letiště

18.30 Společná večeře, letištní restaurace bude zamluvena pouze pro nás, (podle počasí : venkovní grilování a pozor máme domluvenou živou HUDBU k poslechu i k tanci !!!) takže horečka sobotní noci může skvěle začít!

Heslo večera: Antibiotika proti viróze nezabírají !!!

23. 6. 2013 neděle

09.00 hod. snídaně

10.00 hod. společná prohlídka celého letiště s průvodcem včetně hangárů které čítají mnoho zajímavého. (možnost zajištění vyhlídkových letů - krásná záležitost (klidně společně) seskoky z letadla, tandemové seskoky atd.)

během odpoledne rozloučení a odjezd účáastníků Porsche srazu.

Po celou dobu Porsche srazu budou všichni účastníci mít své miláčky na přílehlém vyhrazeném parkovišti (kde jsou auta pod stálou kontrolou).

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.