21. ledna 2017 Svátek má Běla

Liberecký kraj - Třináctka je šťastné číslo pro všechny návštěvníky festivalu Benátská noc, který se koná od 25. do 28. července ve Vesci u Liberce. Cena vstupenky v předprodeji na celý program je 1313 korun, dvoudenní vstupenku pořídíte za 990 korun. Jaký je program?

Už za dva týdny se otevřou pomyslné brány 21. ročníku festivalu Benátská noc ve Vesci u Liberce.

Pořadatelé na četné dotazy vycházejí vstříc příznivcům kapel Sabaton a Nightwish a uvolňují do prodeje speciální dvoudenní vstupenky na páteční a sobotní program. 

Unikátní koncert zahájí 25. července letošní ročník - pouze pro Benátskou noc je připraveno jediné letošní open air vystoupení Mira Žbirky spolu s Moravskou filharmonií Olomouc.

V pátek zahrají finští Sunrise Avenue, švédští Sabaton a zástupci současné české populární hudby Monkey Business, Wohnout, Pipes and Pints, Charlie Straight a další.

Na sobotu je naplánován koncert Nightwish s aktuální zpěvačkou Floor Jansen, z Británie přivezou ten nejlepší pop James, z našich pak David Koller, Aneta Langerová, Marta Kubišová... Nedělními koncerty pak uzavřou 21. ročník Pražský výběr, Xindl X či Žlutý pes.

Pravidelně aktualizovaný seznam účinkujících naleznete zde http://www.benatskanoc.cz/bands-2013/2.

Permanentku na celý program festivalu včetně čtvrtečního vystoupení Mira Žbirky a dalších hostů festivalu pořídíte  v síti Ticketportal a Ticket-art.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.