23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most - Svatbu nanečisto si i v příštím roce budou moci vyzkoušet na mosteckém Benediktu zájemci, ještě předtím než si definitivně řeknou své ANO. Svatební salon Delta pro ně totiž opět připravil speciální workshop a "novomanželé" si tak budou moci vyzkoušet kompletní přípravy svatby. Akce se uskuteční 10.ledna na mosteckém Benediktu od 11.00 do 17.00 hodin.

 

Chybět nebudou opět ukázky svatebních šatů z nejnovější kolekce pro rok 2016, svatební kytice a jejich aranžmá, ale i další svatební doplňky. Nevěsty si budou moci například vyzkoušet svatební účesy i make up nebo se nechat zvěčnit na společné svatební fotografii.

Majitelka svatebního salonu Delta Petra Vyoralová uvedla, že Svatba nanečisto je mezi Mostečany velmi oblíbená společenská akce, při které si budoucí novomanželé mohou vyzkoušet vše co je čeká při opravdové svatbě.

Zájemci si budou moci prohlédnout také svatební luxusní limuzínu. "Během svatebního semináře se nevěsty rovněž dozvědí vše o úskalí svatebních příprav a koordinaci svatebního dne," dodala organizátorka akce Petra Vyoralová.

Zpravodajský server e-mostecko.cz je jedním z mediální partnerů této akce a přinese ze Svatby nanečisto rozsáhlou fotogalerii.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.