23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Litvínov - Litvínovští strážníci i policisté se připravují na páteční večerní hokejové utkání mezi domácím Litvínovem a chomutovskými Piráty. Oba týmy mezi sebou bojují na spodních příčkách extraligové tabulky. Vloni dělali Chomutované v Litvínově nepořádek.

Fanoušci Pirátů si při loňském vzájemném duelu na stadion si přivezli pyrotechniku, napadali pořadatelskou službu a dokonce si troufli i na strážníky. Za to skončili v poutech. Také letos budou zápas mezi HC Verva Litvínov a HC Piráti Chomutov provázet mimořádná bezpečnostní opatření.

„Připravena je naše pořádková jednotka. Strážníci budou také provádět kontrolu u všech vchodů do stadiónu, zejména se zaměříme na pyrotechniku, případně na zbraně. Při podobných problematických zápasech, na kterých mohou být agresivní fanoušci, pomáhá vnitřní kamerový systém, který dění na stadiónu monitoruje. Záznam může být použit také jako důkazní materiál pro Policii ČR," uvedl velitel Městské policie Litvínov Zdeněk Urban.

V případě jakýchkoliv problém jsou strážníci připraveni výtržníky ze stadiónu vyvést i za pomoci donucovacích prostředků. Na mimořádných opatřeních spolupracují strážníci s Policií ČR.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.