23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Litvínov - Mostecká police na základě vyhodnocení rizikových faktorů v souvislosti s konáním úterního hokejového utkání mezi Litvínovem a Chomutovem přijala bezpečnostní opatření. Jeho cílem bylo udržet klid a veřejný pořádek, zamezit páchání trestné a přestupkové činnosti ve městě a v bezprostředním okolí zimního stadionu v době před, v průběhu i po skončení hokejového utkání.

Policisté se zaměřili na kontroly přilehlých parkovišť i ulic ve městě s cílem předejít trestné činnosti na úseku motorových vozidel. "Hlídky byly vidět i na zastávkách tramvají a měly za úkol eliminovat případné projevy výtržnictví či poškozování majetku. Muži v uniformách dohlíželi nad silničním provozem v okolí sportoviště," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

Do opatření byli zapojeni místní policisté a příslušníci speciální pořádkové jednotky Ústeckého kraje a také strážníci městské policie. Během utkání nedošlo ze strany fanoušků k žádnému protiprávnímu jednání, nebyl narušen veřejný pořádek.

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.