24. ledna 2017 Svátek má Milena

Litvínov - Kvůli opravám silničního mostu v litvínovské Studentské ulici bude nejméně dva měsíce uzavřená část silnice. Řidiči musejí objížďkou, která vede přes Ruskou ulici. Nebude to v jednu chvíli jediná dopravní komplikace ve městě.

Ve Studentské ulici probíhá rekonstrukce mostu, kterou si vyžádal havarijní stav části mostní konstrukce. „Nynější konstrukce mostu bude zbourána a bude vybudován nový přesypaný most z železobetonových rámových propustků. Rozsáhlá rekonstrukce vyžaduje úplnou uzavírku Studentské ulice pro vozidla i chodce, a to v úseku od křižovatky s ulicí Ukrajinská po křižovatku s ulicí Tyrše a Fügnera (ke kruhovému objezdu). Nový most bude dokončen letos v dubnu. Uveden do provozu bude až po vydání kolaudačního souhlasu," informuje o akci města Dagmar Kabátníková z odboru investic a regionálního rozvoje Městského úřadu Litvínov.

Práce přijdou přibližně na 2,3 milionu korun. „Upozorňujeme především řidiče, aby věnovali zvýšenou pozornost dopravní situaci ve zmíněném úseku komunikace," vyzývá Dagmar Kabátníková.

Od začátku března bude také uzavřena na půl roku část Mostecké ulice přímo v centru města. Informovali jsme o tom zde.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.