20. ledna 2017 Svátek má Ilona

Klíny – Jste v partě nadšenců, která ráda hraje volejbal, nohejbal, futsal, líný tenis či streetball? A hledáte místo, kde se můžete svým sportovním aktivitám věnovat bez ohledu na počasí? A ještě přitom neutratíte žádnou závratnou částku? Jestli jste ještě nevyzkoušeli sportovní halu na Klínech, může to být ta správná volba.

Horolezecká stěna ve sportovní hale na Klínech.

Sportovní hala na Klínech, které leží deset minut jízdy autem z Litvínova, poskytuje zázemí pro kolektivní míčové sporty a lezení na umělé stěně. Můžete využít i cvičnou tenisovou stěnu. „Hodina pronájmu celé sportovní haly vyjde na čtyři sta korun. Pronájem jednoho badmintonového kurtu na hodinu přijde na polovinu této částky a za lezeckou stěnu zaplatíte sto korun za vstup" vypočítává Nikola Brunnerová ze Sport areálu Klíny.

Sportovní halu si můžete rezervovat na recepci Hotelu Emeran na telefonním čísle 727 803 833 či e-mailem na adrese hotel.emeran@kliny.cz.

Staňte se horolezci na velké umělé stěně

Jestliže nemáte s lezením na umělé stěně zkušenosti, můžete využít služeb instruktora agentury ZIMLET Klíny, který vám ve vašich začátcích pomůže a ukáže vám, jak správně a bezpečně používat lezecké vybavení a jak zdolávat lehké i obtížné cesty. Dohodnout si můžete i zcela privátní výuku pro jednu až dvě osoby.
Výuku je nutné rezervovat alespoň dva dny před požadovaným termínem na telefonním čísle 602 223 428.

Co potřebujete pro lezení na umělé stěně?

Kromě vhodného sportovního oblečení vám pro lezení na umělé stěně stačí horolezecké lano, horolezecký úvazek, sada expresek (karabin), jistící pomůcka a lezecká obuv („lezečky"). V ceně výuky je na Klínech rovněž zapůjčení potřebného vybavení. Pokud lezete sami bez instruktora, jsou nezbytné alespoň základní znalosti jištění, spouštění a bezpečného pohybu na lezecké stěně a jeho okolí.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.