4. prosince 2016 Svátek má Barbora

Litvínov – Rekonstrukce mostku ve Studentské ulici se blíží ke svému konci. V tomto týdnu bude město ve spolupráci se zhotovitelem připravovat podklady pro kolaudační řízení a bude podána žádost o kolaudaci. Komunikace tak bude brzy plně zprůjezdněná.

Oprava mostku v litvínovské Studentské ulici. Foto: Anna Jurecová

Stavba má být podle smlouvy hotová do poloviny dubna. Všechny práce probíhají dle harmonogramu a budou předány v řádném termínu. Kdy bude komunikace předána do provozu, tak závisí na vydání kolaudačního souhlasu stavebním úřadem.
Od začátku dubna jsou dokončovány úpravy mostovky a skladeb komunikace. „Nad rámec zadání stavby bude ještě provedeno odfrézování špatného krytu komunikace ve větším rozsahu," uvádí vedoucí odboru investic a regionálního rozvoje Hana Nováková.

Opravy probíhaly podle projektu, zhotovitel navíc řešil pouze identifikaci neznámého potrubí v mostku, které bylo nakonec odstraněno.

„Co se týče celkové lhůty stavby, město Litvínov zkrátilo požadavek předpokládané lhůty stanovené projektantem ze čtyř na dva měsíce," dodává Hana Nováková.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.