19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Litvínov - Po nedávné sérii požárů v Albrechtické ulici na janovském sídlišti a opakovaném vykrádání prázdných bytů se státní policisté a strážníci městské policie v Litvínově zaměřují intenzivnějí  právě na tuto lokalitu. Jen za poslední měsíc ve stejném zčásti vybydleném panelovém domě v Albrechtické ulici zasahovali hasiči a policisté kvůli požárům v opuštěných bytech osmkrát.

 

Zástupce vedoucího územního odboru mostecké policie Jindřich Bergmann k tomu podotkl, že nejen kvůli poslední sérii požárů se policejní hlídky spolu se strážníky daleko více nyní zaměřují na celou lokalitu janovského sídliště a především pak na zmíněný panelák v Albrechtické ulici, který se stává nyní terčem "žhářských útoků." Podle místních obyvatel to má na svědomí minimálně jeden z místních školáků, který ve zčásti vybydleném paneláku žije.

Během plánovaných kontrol hlídky městské policie prohlédnou celý panelový dům v Albrechtické ulici. Soustředí se zejména na pohyb podezřelých osob.

"Při jedné z nedávno uskutečněných plánovaných kontrol byla zajištěna osoba v místním pátrání Policie ČR a zaznamenány dva případy migrace obyvatel," uvedl šéf litvínovských strážníků Zdeněk Urban.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.