23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Litvínov - Strážníci Městské policie Litvínov pokračují v kontrolách sídliště Janov. Dohlížejí na dodržování vyhlášek. Co řeší nejčastěji? Třeba sezení na stavebních prvcích, narušování sousedských vztahů, porušování nočního klidu, znečišťování veřejného prostranství či nepořádek ve společných prostorách domů.

Při kontrolách mimo jiné zadrželi osobu v celostátním pátrání. Odebrali použité injekční stříkačky, předměty, které jejich držitelé s největší pravděpodobností používají k trestné činnosti, poučili nově nastěhované obyvatele sídliště, aby dodržovali pořádek v domě a uklidili své věci ze společných chodeb.

Řešili také s majitelkou jednoho bytu bloku D štěnice a šváby, na které si žena stěžovala. Hmyz se rozlézá z bytu, který opustili nájemníci a odstěhovali se do Velké Británie. Na stížnost upozornili strážníci správce bytového fondu SBD Krušnohor.

Během jednoho týdne se akce zaměřená na Janov opakovala několikrát. „Budeme s Nulovou tolerancí pokračovat a dál se soustředíme na porušování vyhlášek města, a to nejen v Janově," upozornil zástupce velitele Městské policie Litvínov Karel Šefl.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.