20. ledna 2017 Svátek má Ilona

Litvínov - Kriminalisté dopadli šestadvacetiletou ženu a jejího jednadvacetiletého komplice, oba se dopustili loupežného přepadení seniora na janovském sídlišti.

Jako první o loupeži začátkem srpna informoval zpravodajský server e-mostecko.cz s tím, že muž hrál v jednom z barů na janovském sídlišti na automatech a vyhrál. To se mu ale stalo osudným. 

Poškozený totiž díky povedené dvojici přišel o výhru na automatech v částce 8 tisíc korun. "Okraden byl nedaleko herny při návratu domů. Ziskuchtiví komplicové se na něj vrhli s takovou vervou, že ho při šacování oděvu povalili na zem. Potom měli i s penězi zmizet," popsala skutek mostecká policejní mluvčí Alena Bartošová. 

Lup si podle zjištění policistů oba rozdělili rovným dílem. Seniora si dvojice údajně vytipovala už v herně. Litvínovanka a o pět let mladší muž z Loun už byli policejním komisařem obviněni. "V usnesení o zahájení trestního stíhání se mohou dočíst, že se měli dopustit trestného činu loupeže ve formě spolupachatelství. O případném vzetí do vazby se bude rozhodovat v dalších dnech," podotkla policistka.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.