19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Litvínov

Litvínov - Kolem základní školy v Horním Jiřetíně se potulovali dva rotvajleři. Ředitelka školy proto přivolala hlídku městské policie z Litvínova.

Litvínov – Po letech, kdy Litvínov sníh téměř neviděl, je letošní nadílka obzvláště štědrá. To s sebou nese vysoké nasazení úklidových čet v ulicích, ale zároveň i kritiku na jejich práci.

Litvínov - Policisté v Hamru vypátrali dvojici, která se v Janově vloupala do bytu. K vloupání došlo na konci roku, kdy poškozený majitel odešel z bytu. Po návratu si všiml, že měl doma nezvaného hosta. Svědč...

Litvínov - Jednotka podnikových hasičů Pasec zasahovala v pondělí u kočky, která uvízla na stromě nad janovskou základní školou a nemohla se sama dostat dolů. Hasiči pomocí žebříku kočku ze stromu bezpečně sundali....

Litvínov - Ve sportovním a rekreačním areálu Nové Záluží v Litvínově můžete běžkovat. Na několika kilometrech zde vznikly díky příznivým sněhovým podmínkám stopy.

Litvínov – S velkými přívaly sněhu se musí v posledních dnech vypořádat v horských obcích, městech, ale třeba i v podhorském Litvínově.

Litvínov - Nástup výkonu trestu oddaloval 32letý muž, který si v září loňského roku převzal od soudu výzvu k nastoupení výkonu trestu odnětí svobody s termínem ihned. To však bez závažných důvodů neučinil.

Litvínov - Po dvou měsících je téměř v samém centru Litvínova zpět prodejna s pečivem. Po zaniklém obchodu chodovské pekárny je tam nyní pekařství a cukrářství z Třebenic.

Litvínov - Na muže, který ležel ve sněhu u zahrádek v litvínovské ulici Vrchlického, upozornila strážníky obyvatelka Litvínova.

Litvínov - Krajští policisté obvinili z pokusu zvlášť závažného zločinu vraždy 23letého muže, německého státního příslušníka. Ten měl 17. prosince 2016 po předchozí slovní rozepři nožem zaútočit na svoji o dv...

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.