19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Městská policie Most odstartovala prevenci kriminality prostřednictvím městské hromadné dopravy. Cestující se během cesty v autobusech v týdenním intervalu dozví důležité informace k tématu domácího násilí, dopravy prostřednictvím reklamní televize. V následujících dnech budou pouštěna témata týkající se problematiky jiné oblasti.

Městská policie Most připravila pro občany města deset preventivních spotů, které jistě přispějí ke zvýšení informovanosti a pocitu bezpečí. Projekt prevence kriminality je financován Ministerstvem vnitra ČR se spoluúčastí města.

„Byť pořádáme besedy pro všechny věkové skupiny, prevence formou reklamy v autobusech má určitě velký smysl, protože osloví i ty, kteří se našich besed neúčastní," sdělil ředitel Městské policie Most Ing. Bronislav Schwarz.

„Někteří lidé mají k městské polici negativní postoj, což mě mrzí, protože jsme tu pro slušné lidi, pomáháme lidem v nesnázích a záleží nám na jejich spokojenosti a bezpečnosti. Proto je důležité vědět, že se nemusí bát zavolat na linku 156, když potřebují pomoci," doplnil ředitel strážníků Bronislav Schwarz.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.