19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Kvůli bezohledně předjíždějícímu černému automobilu havarovala šoférka jiného osobního vozu. Skončila v příkopu. Dopravní policie v Mostě hledá svědky dopravní nehody, která se stala v sobotu 21. září v 8:20 hodin na silnici I/28. 

Řidička osobního vozidla značky Peugeot 306 jela ve směru od Loun na Most a před křižovatkou na obec Libčeves se chtěla vyhnout černému osobnímu vozidlu, které jelo ve směru od Mostu na Louny a v uvedenou dobu předjíždělo nákladní vozidlo. Auto černé barvy ohrozilo řidičku vozidla Peugeot, která aby zabránila čelnímu střetu, vjela ke krajnici, kde dostala smyk, vyjela do protisměru a poté se převrátila do silničního příkopu.

"Nákladní vůz a vozidlo černé barvy z místa nehody odjely. Při nehodě byla zraněna řidička a její spolujezdkyně. Obě skončily v nemocnici," uvedla ve středu mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Alkohol u motoristky nebyl zjištěn. "Policie hledá tímto případné svědky, kteří by mohli policii sdělit jakoukoliv informaci k sobotní nehodě či k oběma dalším vozidlům, a žádá je, aby se ozvali na lince 158," dodala Ludmila Světláková.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.