3. prosince 2016 Svátek má Svatoslav

Most - Chcete zhubnout? Zpevnit tělo? Přijďte vyzkoušet hooping: cvičení s obručí. Určitě vás chytne. HOOPING je od pátku 4. října v Mostě.

Dříve hula hop, dnes hooping a ten si můžete užít i v dospělosti! Do České republiky se totiž dostala fitness novinka zvaná hooping neboli tanec s obručí. Jestliže hledáte zábavný pohyb tvarující celou postavu, rozhodně tento program vyzkoušejte.

Nestyďte se vrátit trochu do dětství s obručí okolo boků. Točení vás bude nejen bavit, ale také vám rychle zformuje postavu. Ke cvičení hooping (čtte hůpink) potřebujete jen velkou obruč a spoustu místa okolo sebe.

Kroužením k pevnějšímu tělu

Zpočátku si budete možná připadat komicky při snaze udržet obruč v pase. Po pár minutách ale přijdete na správný „fígl", aniž byste si uvědomili, že posilujete, zpevňujete a formujete celé tělo. Budete zapojovat celé tělo, takže posílíte svaly, které podporují správné držení těla a postupně se budou přidávat další svalové skupiny – ramena, paže, záda, hrudník a nezapomeneme ani na stehna. Hoopingem můžete spálit až 600 kalorií za hodinu.

Tato aktivita si získala mnoho příznivců zejména za oceánem a proto je jasné, že zatím hlavně tam jsou lidé, kteří mohou Hooping doporučit, protože je dokázal zbavit nadváhy a pomohl zpevnit tělo.

Právě lidé s nadváhou ocení tento nenápadný, přitom však zábavný pohyb.

Hooping v zahraničí provozují dokonce i těhotné – jen vynechávají při kroužení bříško .

Hooping minimálně zatěžuje klouby, takže se hodí téměř pro každého.

Hooping - tanec s obručí by mohla být ta správná aktivita třeba právě pro vás.

Pro koho se hooping hodí

pro začátečníky, kteří se nikdy pořádně nehýbali

pro lidi trpící obezitou

pro hravé jedince, kteří chtějí spojit pohyb a zábavu

pro ty, kteří touží vytvarovat pas

Kdy? Každý pátek od 17 – 18.oo hod. a od 18 – 19.oo hod. v malé tělocvičně na 18.ZŠ v Mostě ( (začínáme v pátek 4.října )

Cena hodiny je 60,- Kč.

Obruče dostanete na místě (ručník si přineste svůj).

Rezervace hodiny přes SMS na čísle 602 42 99 90.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.