Most - Stovky možná tisíce návštěvníků přilákal na mostecký polygon nedělní Den s Policií ČR, který pořádalo krajské ředitelství policie Ústeckého kraje a počasí policistům opravdu přálo.

Celá akce byla zaměřena  především na bezpečnost na silnicích a na rozsáhlou prezentaci policejních složek. Představily se i další složky Integrovaného záchranného systému České republiky, podpůrné složky IZS a organizace zabývající se silničním provozem.  

Za velkého zájmu se uskutečnila například ukázka služebních policejních kynologů, jízdní policie na koních, ale i ukázka zásahu pořádkové policejní jednotky nebo vystřihávání zraněného řidiče z havarovaného automobilu, kde u simulované nehody asistovaly všechny složky IZS. 

"Chybět nesměli ani policejní historici a saští policejní kolegové se svým nadživotním plyšovým maskotem," řekla krajská policejní mluvčí Alena Bartošová s tím, že program byl připraven pro všechny věkové kategorie.

"Akce se uskutečnila pod záštitou ředitele Služby dopravní policie Policejního prezidia ČR a ředitele Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje," podotkla Bartošová s tím, že v rámci akce došlo i na předávání medailí za věrnost. Vstupné na polygon bylo po celý den zdarma. Jedním z mediálních partnerů celé akce byl také zpravodajský a informační portál e-mostecko.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.