23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most - Hned pět celostátně hledaných osob se podařilo odhalit a dopadnout během krátkého sledu hlídkám mosteckých strážníků v ulicích města. Podezřelí skončili pak na služebně státní policie.

Strážníci městské policie při běžné kontrolní činnosti zadržují celostátně hledané osoby díky místní znalosti, dále pak jsou příslušníky státní policie žádáni o součinnost při zadržení, a rovněž při šetření na základě získaných poznatků o pohybu závadových osob.

To byl i případ, kdy byl v ranních hodinách v součinnosti MP a PČR zadržen v ulici Švabinského 32letý muž. "Celostátně hledaný 20letý mladík byl strážníky zadržen také u NS Central díky místní znalosti. Další třiadvacetiletý mladík v celostátním pátrání byl příslušníky městské policie zadržen při místním šetření v ulici Kříže. Na mladíka byl vydán dokonce mezinárodní zatýkací rozkaz. Třiadvacetiletý mladík s vydaným mezinárodním zatýkacím rozkazem byl strážníky zadržen v ulici Ševčíka. O dvě hodiny později byl u hotelu Domino strážníky zadržen 31letý, na kterého byl vydán rovněž mezinárodní zatýkací rozkaz. Celostátně hledané osoby byly po nezbytných úkonech předány na příslušná oddělení PČR," řekla mluvčí mosteckých strážníků Ilona Kozlová.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.