19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Především prodejci masa a uzenin by měli být ve střehu. Prodejny obchází zloděj, který si objedná několik druhů masa a posléze i se zbožím uteče bez zaplacení.

Mostecká policie tak v krátké době vyšetřuje další krádež masa v obchodě. Tento týden přišel do masny na mosteckém sídlišti Výsluní zákazník, který si poručil kýtu a pečeni. "Když mu prodavačka maso zabalila a položila na prodejní pult, požádal ještě o krájený salám. Zatímco žena krájela šunku, muž v okamžiku popadl oba balíčky s masem a vyběhl z prodejny. Byl rychlý, neboť prodavačka ho už před obchodem nikde nespatřila," popsala skutek mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že muž byl ve věku kolem třicet let, na sobě měl montérky a na hlavě kšiltovku.

Obdobný případ se stal také minulý týden. Neznámý muž si v masně v centru města Mostu objednal tři druhy masa za 250 korun a poté co prodavačka položila na pult balíčky s masem, je popadl a vyběhl z prodejny, aniž by zaplatil. Žena za lapkou vyběhla. "Stačila si všimnout, že muž usedl na kolo, které měl poblíž prodejny, a z místa rychle odjel. Nepoctivý zákazník byl oblečen do montérek, zelené vesty a na hlavě měl kšiltovku modro oranžové barvy," dodala policistka.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.