19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Mostečané se dočkají další restaurace rychlého občerstvení. Po MC Donaldu tak do Mostu míří také KFC. Má vyrůst do konce příštího roku na volném prostranství u kruhového objezdu naproti Kahanu.

Mostecká radnice záměr výstavby KFC už schválila. Jako první o tom informoval na svých stránkách Mostecký deník, který má dokument k dispozici.

„Mohu potvrdit, že KFC tam bude stát," sdělil deníku Jan Bohuslav, jeden ze dvou jednatelů mostecké firmy Profistar group. Ta budovu postaví, bude ji vlastnit a KFC tam bude v nájmu.

Už je uzavřena smlouva o smlouvě budoucí s firmou AmRest, která provozuje restaurace KFC v České republice a dalších zemích Východní Evropy. Čeká se jen na územní rozhodnutí a stavební povolení. Možná ještě před zimou by mohla začít výstavba zázemí pro chodce a řidiče. KFC bude i s obsluhou do auta, takzvaný Drive Thru. Výhodou je rušná silnice v obchodní zóně mezi třemi velkými sídlišti, kde bydlí zhruba 30 tisíc lidí.

„Pro restauraci KFC je to nejlepší místo v Mostě," řekl Mosteckému deníku podnikatel Jiří Zelenka, druhý jednatel Profistar group, který má v Mostě řadu nemovitostí a lidé ho znají i jako politika. Je přesvědčen, že Mostečané KFC uvítají. To, že bude nedaleko nového McDonalďs, nemá vadit. Oba proslulé řetězce rychlého občerstvení nabízejí jiné jídlo a v jiných městech jsou také blízko sebe.

Nevnímám to jako konkurenci. Jsem rád, že tu bude i KFC," říká Jakub Bouda, provozovatel expandující mostecké restaurační sítě Bumerang Burger. Ta má pobočku v Mostě, Litvínově, třetí otevírá v pátek v Teplicích a další chystá v Ústí nad Labem.

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.