21. ledna 2017 Svátek má Běla

Most - Trojice žen využila důvěřivosti seniora a lstí ho posléze v jeho bytě okradla o finanční hotovost přesahující 40 tisíc korun.  Policisté po povedeném trojlístku zlodějek pátrá.

Podle mostecké policejní mluvčí Ludmily Světlákové doško k okradení muže tak, že  u bytu 71letého muže zazvonily dvě ženy s mladou dívkou.

"Senior jim otevřel a dozvěděl se, že ženy se hodlají nastěhovat do panelového domu a chtějí si dům nejprve prohlédnout. Mezi řečí na chodbě jedna z žen požádala muže, zda si může odskočit na WC. Senior ji pustil do svého bytu a dál se věnoval dalším ženám," popsala skutek Světláková. 

Po jejich odchodu muž v obýváku marně hledal mobilní telefon, který nenašel a nevěnoval tomu pozornost. "Myslel si, že někam zapadl. Až po týdnu, když si chtěl vzít peníze, zjistil, že ze dvou míst mu zmizela finanční hotovost vyšší než 40 tisíc korun a krádež peněz ohlásil policii," uvedla policejní mluvčí. 

Policie šetřením zjistila, že dvě ženy byly ve věku kolem 40 let, měly středně dlouhé vlasy tmavé barvy. Třetí byla dívka kolem 16 let a měla též tmavé vlasy. Ženy hovořily česky bez přízvuku.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.