Most - Z nebezpečného vyhrožování a porušování domovní svobody obvinila mostecká policie 35letého Mostečana, který v bytě své bývalé 38leté přítelkyně vyhrožoval, že jí zabije příborovým nožem, který ženě přiložil k srdci a ke krku.

Policie muže zadržela na místě a následně ho vykázala z domácnosti na dobu deseti dnů. "V bytě policisté nebyli poprvé. Koncem srpna přijela do bytu hlídka policie dokonce třikrát. Nejprve muže policisté z bytu vyvedli, ale on se za chvíli do domácnosti poškozené znovu vrátil. Zaklepal na dveře a žena mu otevřela, protože si myslela, že je to sousedka. Muž ji za užití násilí zatlačil dovnitř a tam neoprávněně setrval, než ho policisté vyvedli. Muž byl ale vytrvalý a do bytu přišel i potřetí. Dovnitř se nedostal a odjel opětovně s hlídkou policie," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že žena utrpěla drobná zranění, lékařské ošetření nevyhledala.

Kriminalisté ale obvinili také tuto napadenou ženu, a to dokonce ze zločinu těžkého ublížení na zdraví. Začátkem srpna měla totiž 38letá žena po předchozí slovní rozepři se svým 35letým přítelem, muže bodnout kuchyňským nožem do levé části hrudníku.

"Žena okamžitě přivolala záchrannou službu. Muž se zraněním skončil v nemocnici a podstoupil operaci s následnou hospitalizací. Policie, která případ šetřila na místě, provedla u ženy dechovou zkoušku na alkohol, která byla pozitivní. Podezřelou policisté zadrželi a po výslechu ji propustili," dodala mostecká policejní mluvčí. Obviněná žena je stíhána na svobodě.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.