22. ledna 2017 Svátek má Slavomír

Most - Za přeludem se zcela zbytečně honili policisté a kriminalisté poté co před týdem ohlásila krádež kabelky s tržbou dvacetiletá žena. Uvedla, že pachatel jí vytrhl kabelku v centru města.

Pachatel jí měl nedaleko mostecké pošty okrást, když jí v dopolední době vytrhl kabelku a odcizil jí peníze. "Ty žena zrovna nesla na poštu a šlo o peníze z tržby jedné firmy v mosteckém obchodním centru. Vyšetřovatelům poškozená pachatele popsala jako 25letého muže, údajně ho občas viděla v centru města. Policisté, kteří se případem zabývali, však provedeným šetřením zjistili, že ke krádeži vůbec nedošlo," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

 Ke skutku totiž nedošlo tak jak poškozená uvedla. "Mladá žena se předem domluvila se zatím nezjištěným mužem a tomuto dobrovolně předala svoji celou kabelku i s tržbou. Peníze chtěla pro sebe, neboť se dostala do finančních problémů. Policisté mosteckého obvodního oddělení na základě výsledků šetření 20leté ženě z Mostu sdělili tento týden ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu zpronevěry," dodala Světláková.

Poškozenému majiteli firmy měla být trestným činem způsobena hmotná škoda ve výši 28 tisíc korun.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.