4. prosince 2016 Svátek má Barbora

Most - Smrtí vyhrožoval devatenáctiletý Ústečan jednapadesátiletému muži z Mostecka, který prý nepřál lásce. Okresní soudce poslal mladého muže do vazební věznice.

V podvečerních hodinách v jedné obci na Mostecku na místě veřejnosti přístupném měl mladík vyhrožovat smrtí 51letému muži. "Poškozeného zná a motiv vyhrůžek byl ten, že poškozený vyjádřil nevoli s tím, že jeho mladistvá dcera má vztah s mladíkem, se kterým chtěla odejít. Mladík ve výhrůžkách proti muži pokračoval i po příjezdu policejní hlídky a mužům v uniformě uvedl, že až odjedou, vezme na muže nůž a toho zabije," popsala sutek mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

Hlídka proto výtečníčka zadržela a umístila ho do policejní cely. Provedená dechová zkouška na alkohol byla u něj negativní. Policejní komisař mladého muže obvinil z přečinu nebezpečného vyhrožování a vyšetřovatel z důvodu, že by obviněný mohl své výhružky naplnit a v trestné činnosti bude pokračovat, podal státnímu zástupci podnět k návrhu na uvalení vazby.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.