19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Dva mladé lupiče ve věku 20 a 22 let odhalili kriminalisté mostecké policie, kteří 18.září v pozdně nočních hodinách napadli a okradli dva muže, kteří vyšeli z restaurace v ulici Ve Dvoře.

Samotnému útoku předcházela slovní rozepře. Mladší z poškozených po úderu pěstí upadl na zem a dostal několik kopanců. Pachatelé ho tahali za vlasy a chtěli po něm peníze. Napadenému se podařilo z místa utéct. Ani druhý z dvojice neunikl ranám a pádu na zem. Při tom mu vzali tašku s osobními věcmi. Útočníci následně z místa utekli," popsala skutek mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

Napadení muži volali o pomoc. Volání uslyšel muž, který šel ulicí a spatřil dva zraněné muže. Okamžitě zavolal policii a sanitku. Dvojice skončila v nemocnici, kde byla hospitalizována. Oba muži utrpěli zranění v obličeji, pohmožděniny na těle, jeden měl otřes mozku, druhý přišel o zub.

Policisté posléze zjištili, že zvlášť závažného zločinu loupeže se měli dopustit muži ve věku 20 a 22 let, oba z Mostu. Své jednání zdůvodňovali množstvím vypitého alkoholu. Vyšetřovatel oba Mostečany obvinil ze zvlášť závažného zločinu a stíhá je na svobodě.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.