24. ledna 2017 Svátek má Milena

Most - Přímo při činu dnes ráno zadržela hlídka mosteckých strážníků dvaašedesátiletou ženu při krádeži umělých květin a další smuteční výzdoby přímo z hrobů na mosteckém hřbitově.

Na seniorku upozornil policisty jeden ze zaměstnanců hřvitova s tím, že neznámá žena pravidelně v ranních hodinách obchází hroby a bere z nich smuteční dušičkovou výzdobu.

Strážníci se proto dnes na podezřelou ženu zaměřili a v úkrytu pozorovali dění na starém mosteckém hřbitově. Dočkali se.  Podle mluvčí mosteckých strážníků Ilony Kozlové hlídka zahlédla, jak se žena sklání nad jedním hrobem, poté z něj vzala umělé květiny a dala si je do své tašky. Za tajného "dohledu" strážníků tímto způsobem obešla další čtyři hroby. Poté hlídka zasáhla. Na dotaz, proč žena kradla uvedla, že si tímto způsobem přivydělává. Odcizenou smuteční dušičkovou výzdobou totiž prodává na burze.

Strážníci případ podstoupili k přestupkové komisi mosteckého Magistrátu. Státní policisté se případem pravděpodobně zabývat nebudou, strážníci totiž ženě prokázali pouze drobnou krádež nepřesahující škodu pět tisíc korun.

 

 

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.