20. ledna 2017 Svátek má Ilona

Mostecko - Dva podnapilé fanoušky z Chomutova, kteří odpálili u mosteckého vlakového nádraží dýmovnice, vyšetřuje mostecká policie pro přestupek.

Policie územního odboru v Mostě připravila na páteční odpoledne opatření k zajištění veřejného pořádku v souvislosti s hokejem v Litvínově. Hlídky policie kontrolovaly situaci nejen v Litvínově, ale i v Mostě. Ještě před začátkem utkání, v době příjezdu fanoušků z Chomutovska, musela policie zasáhnout na zastávce tramvaje č. 2 v Mostě u nádraží.

"Tam dva muži ze skupiny přítomných osob zapálili a poté odhodili dvě dýmovnice. Pyrotechnika vytvořila hustý bílý dým, který na určitou dobu znemožnil průchod lidem, kteří šli směrem od zastávky na nádraží. Policisté muže ve věku 20 a 23 let zajistili a převezli je na policejní oddělení k podání vysvětlení. Oba měli pozitivní dechovou zkoušku na alkohol," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

Policie jejich jednání kvalifikovala jako přestupek proti veřejnému pořádku a věc předala do správního řízení přestupkové komisi mosteckého magistrátu.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.