19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most – Užít si pocitu jako na závodním okruhu a ještě tím pomoci člověku v nelehké životní situaci? V mosteckém Centralu můžete spojit skvělou zábavu s dobrou věcí. Stačí se projet v Top Gear simulatoru.

Poznejte, jak se cítí závodní jezdci napříč všemi kategoriemi. Vyzkoušejte všechny okruhy světa v různých vozech a poznávejte jejich záludnosti a přednosti. Top Gear simulatory jsou pohyblivé závodní simulátory, na kterých jezdec zažívá jedinečný pocit realistického řízení vozu Formule 1 nabo závodního speciálu. Sedačka se naklání, reaguje na vaše počínání si na trati.


Zábava, která pomáhá


Společnosti Top Gear simulator a OC Central Most se rozhodly pomoci rodině Hagelbauerových z obce Místo nedaleko Chomutova a jejich 14letému synovi Jiříkovi v nelehké životní situaci.


Jiřík trpí velmi vzácnou genetickou poruchou, přinášející mnoho zdravotních komplikací. Od narození si prožil mnoho utrpení a bolesti. Po mnoha prodělaných zápalech plic a propuknuté epilepsii je téměř připoután na lůžko a trpí bolestivou ztuhlostí svalů. Od bolestí by Jiříkovi významně pomohly koupele v hydromasážní vaně, na kterou ale rodina ze svého rozpočtu nedosáhne.

Společnost Top Gear se rozhodla tuto vanu Jiříkovi zakoupit z vybraného obnosu.
I vy můžete Jiříkovi pomoci. Pro členy Central Most Klubu je zvýhodněné jízdné 20,- Kč (plná cena 50,- Kč). Provozní doba dvojice simulátorů je až do 29. ledna příštího roku vždy mezi 9. a 20. hodinou.

VIDEOREPORTÁŽ ZE SIMULÁTORU:

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.