19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Exhibiční utkání plné hvězd čeká na návštěvníky zimního stadionu v Mostě v neděli 8.prosince, kde se uskuteční zápas týmu HC Olymp v čele s hercem Martinem Dejdarem proti HC Most.

Za mostecký tým nastoupí mimo jiné také náměstek primátora Pitín, trenéři HC Most ( například Lukáš Bednařík, Lubomír Jandera, Kamil Kašťák) a své umění předvedou i nejmenší mostečtí hokejisté z řad žáků a dorostu.

Exhibiční utkání plné hvězdných osobností slibuje také bohatý doprovodným programem, kdy nebudou chybět ani mažoretky, taneční vystoupení, krasobluslařky, kaskadéři a vtipné scénky.

Exhibiční utkání vypukne 8.prosince od 15 hodin na mosteckém zimním stadionu. Vstupenky v předprodeji stojí 100 Korun (v den utkání zájemce zaplatí 120 korun).

Chcete jít na utkání zdarma se vstupenkou od zpravodajského portálu e-mostecko.cz? Pak stačí správně odpovědět na dvě soutěžní otázky a vyhrát! Správné odpovědi posílejte na redakční e-mail: redakce@e-mostecko.cz a nezapomeňte uvést na sebe také telefonní kontakt v případě výhry, abychom vás mohli kontaktovat.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY:

Ve kterém roce byl v Mostě založen první hokejový klub?

Ve kterém roce poprvé postoupil "A" tým HC Most do 1.ligy?

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.