19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Klíny - Teploty pod bodem mrazu využili pracovníci Sport areálu Klíny k prvnímu letošnímu zapojení sněhových děl na tamní sjezdovce. Pokud počasí dovolí budou sněhová děla vyrábět technický sníh i v následujících dnech.

Meteorologové totiž předpovídají deštivé počasí a mírné oteplení. "V takovém případě bychom museli sněhová děla opět vypnout. Věříme, ale že se počasí umoudří a teploty zůstanou pod bodem mrazu, abychom mohli uměle zasněžovat sjezdovky a letošní lyžařskou sezónu tak zahájit co nejdříve," říká jednatel společnosti Sport areál Klíny Ing. Josef Dlouhý.

Podle manažerky Sport areálu Klíny Mgr. Nikoly Brunnerové čeká na návštěvníky střediska letos řada novinek. "Půjde například o novou propojku sjezdovky Centrální a sjezdovky Pařezovka pro lepší příjezd na Slalomák. Rozšířený a upravený dojezd sjezdovky Centrální nebo otevření druhé pokladny a také zrekonstruovaný Penzion Stará škola," podotkla Mgr. Brunnerová s tím, že novinek je ale  ještě celá řada.

V nadcházející zimní sezóně připravuje náš zpravodajský a informační portál e-mostecko.cz pro své čtenáře i speciální sněhové zpravodajství, kde budeme přinášet aktuální a kompletní informace o kvalitě sněhu na sjezdovkách nejen na Klínech, ale i z ostatních lyžařských střediskek na severu Čech.

VIDEO Z PRVNÍHO UMĚLÉHO ZASNĚŽOVÁNÍ:

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.