19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Exhibiční utkání plné hvězd čeká na návštěvníky zimního stadionu v Mostě už zítra odpoledne, kde se uskuteční zápas týmu HC Olymp v čele s hercem Martinem Dejdarem proti HC Most.

Za mostecký tým nastoupí mimo jiné také náměstek primátora Pitín, trenéři HC Most ( například Lukáš Bednařík, Lubomír Jandera, Kamil Kašťák) a své umění předvedou i nejmenší mostečtí hokejisté z řad žáků a dorostu.

Exhibiční utkání plné hvězdných osobností slibuje také bohatý doprovodným programem, kdy nebudou chybět ani mažoretky, taneční vystoupení, krasobluslařky, kaskadéři a vtipné scénky.

Exhibiční utkání vypukne 8.prosince od 15 hodin na mosteckém zimním stadionu. Vstupenky lze koupit i v den utkání a zájemce zaplatí 120 korun.

Někteří čtenáři našeho zpravodajského portálu e-mostecko.cz půjdou ale na zápas zdrama! A to za účast v naší soutěži. Stačilo uhádnout dvě soutěžní otázky a odpověď poslat emailem do naší redakce: Ve kterém roce byl v Mostě založen první hokejový klub? A Ve kterém roce poprvé postoupil "A" tým HC Most do 1.ligy? 

Ti, kteří správně odpověděli na soutěžní otázky a odpověděli, že za A) 1946 a za B) rok 2006 byli vybráni a usmálo se na ně štěstí.

Lístky za správnou odpověď získávají:

1) David Malát

2) Lucie Šerková

3) Danek Nechanický

4) Milan Manojlovič

5) Jiřina Štumbauerová

Blahopřejeme a všem čtenářům, kteří se do soutěže zapojili děkujeme a slibujeme, že další soutěže o zajímavé ceny budou pokračovat i nadále...

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.