23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Mostecko - Nejen policisté a hasiči z Mostecka se v současnosti houfně připojují k petici za navrácení 10% do stupnice základních tarifů Bezpečnostních složek. Během prvního dne po vyhlášení petice na sociální síti, ji podpořilo již přes 1 600 lidí.

Unie bezpečnostních složek České republiky se rozhodla vyhlásit podpisovou akci nazvanou PETICE 2014 k navrácení deseti procent do stupnice základních tarifů, které byly příslušníkům bezpečnostních sborů vládou odebrány. 

Koncem roku 2013 totiž mělo padnout rozhodnutí v souladu se slibem Vlády České republiky z roku 2010, že příslušníkům BS bude vráceno deset procent z takzvané tarifní tabulky. Doposud se ale vláda k tomuto kroku nemá. To je také důvod, proč se naštvaní příslušnício bezpečnostníc sborů rozhodli o sepsání petice. Ta není určena pouze členům Unie BS, ale pro všechny příslušníky bezpečnostních sborů bez rozlišení tarifní třídy, stupně nebo odborové organizace.

Termín odeslání podepsaných archů je stanoven do 20. ledna 2014. Poté bude petice zpracována a následně odeslána. Odkaz na petici na sociální síti je: http://www.petice24.com/forum/74840

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.