20. ledna 2017 Svátek má Ilona

Most - Česko si houfně zazpívalo koledy s regionálním Deníkem. Na přibližně 300 místech České republiky se totiž konala akce spojená se zpěvem koled, která odstartovala v osmnáct hodin.

Na Mostecku si lidé mohli zazpívat i v přesunutém děkanském kostele, kde se návštěvníci mohli těšit i na vystoupení finalistky Československé SuperStar Leony Šenkové a Pěveckého sboru SMoG Podkrušnohorského gymnázia Most.

"Ve stejný okamžik se zpívalo pět koled na přibližně 300 místech v republice. Texty všech koled zájemci nalezli ve zpěvníku, vloženém dnes do všech regionálních deníků," řekl šéfredaktor Mosteckého deníku Oldřich Hájek. Moderátorkou akce byla Markéta Sochorová. 

"Všichni návštěvníci této akce byli zařazeni do losování o hodnotné ceny: Stříbrné šperky, poukázku ve výši 2500 Kč na zapůjčení společenských oděvů ve svatebním salonu Delta, permanentky do Aquadromu Most ve výši 500 Kč, kvalitní vína, poukázky na nápoje v pivovaru Mostecký Kahan ve výši 100,- Kč, šálky a šátky z Dámské módy Šimková, volné poukázky na jízdu na simulátoru TOP GEAR, vstupenky na divadelní představení, vstupenky na zápasy na zimním stadionu HC VERVA Litvínov, pro děti hračky firmy RCSALE, dárkové poukazy k odběru na celosvětového hitu bubble tea dle vlastního výběru," konstatovala inzertní poradkyně Mosteckého deníku a organizátorka celé kulturní akce Olga Markuzziová, která dokázala průběh zpívání zajistit i přesto, že se den před samotnou akcí dozvěděla, že druhý hlavní učinkující skupina Mr. Farao kvůli vážné autohavárii nebude schopna vystupovat. Skupinu tak narychlo profesionálně zastoupil Pěvecký sboru SMoG Podkrušnohorského gymnázia Most.

Sponzoři akce:

Národní památkový ústav – Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mostě, Tesco Most, Ladislav Žák – firma www.rcsale.cz, Technické služby města Mostu, Svatební salon Delta Most, Magic bar Litvíno – 9. Května č. 25, Zlatnictví Anna Pexová – Tř. Budovatelů 3071 Most, Avantgard sport Most, Dámská móda Šimková – Velebudická 3270 Most, Pivovar Mostecký kahan, Mama Africa cafe, Best wine for you, TOP GEAR Simulator, v.o.s., Bubblemania, s.r.o., mediální partner byl zpravodajský portál www.e-mostecko.cz

VIDEOREPORTÁŽ ZE ZPÍVÁNÍ KOLED: 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.