19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Dobrá práce se podařila hlídce mostecké dopravní policie. Ta obdržela informaci o vážné dopravní nehodě, která se stala dnes ráno v Jirkově na Chomutovsku. Řidič osobního vozidla porazil na vozovce chodce a z místa nehody ujel.

Na místě nehody zůstalo jen zpětné zrcátko. Dopravní policisté v Mostě se o nehodě dozvěděli. Kolegy z Chomutova byli požádáni, aby provedli šetření v prodejnách s náhradními díly, zda si někdo nekoupil či neobjednal zpětné zrcátko.

"Při jízdě v Žatecké ulici si policisté všimli automobilu, u kterého chybělo zpětné zrcátko. Vozidlo proto zastavili. Bližší prohlídkou zjistili, že vozidlo je poškozené z jedné strany na blatníku, nárazníku i u dveří," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

Hlídka poté zkontrolovala doklady řidiče a zajímala se o to, kde si řidič auto poškodil. "Ten nakonec mužům v uniformě nehodu v Jirkově přiznal. A protože se mu udělalo nevolno, hlídka přivolala na místo lékaře. Ten motoristu na místě ošetřil," řekla policejní mluvčí Světláková. 

Vozidlo bylo poté zajištěno a řidič byl předán chomutovským policistům. Chodec utrpěl vážná zranění a byl převezen do ústecké nemocnice. Okolnosti nehody a míru zavinění nyní šetří chomutovští kriminalisté.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.