4. prosince 2016 Svátek má Barbora

Most - Redakce zpravodajského informačního portálu e-mostecko.cz přináší exkluzivní rozhovor s hráčkou DHK Baník Most Karin Schererovou před středečním soubojem o titul ve slovenské Šaľe.


 Blíží se zápas o titul v Interlize tzv. WHIL, co pro vás tento zápas znamená?

Bude to zápas o všechno. Jeden z nejdůležitějších našich zápasů , ale určitě i jeden z nejhezčích, který nám může splnit sny.

Jak se vy a váš tým připravujete na tento zápas, máte nějakou speciální přípravu?

Máme nabitý program, v sobotu jsme hráli doma s Porubou a zápas v Šaľe je už ve středu. Moc času na speciální přípravu není, ale samozřejmě jako na každý zápas i na tenhle se takticky připravujeme.

Vaším soupeřem je slovenská Šaľa, jakou hru od tohoto soupeře očekáváte?

Čeká nás rychlá, moderní házená, kterou tento tým prezentuje. Tým Duslo Šaľa je aktuálně v tabulce na 5.místě, podává výborné výkony. Určitě nám nic nedá zadarmo a bude to boj.

Zápas budete hrát na Slovensku odkud pocházíte, je tento zápas pro vás i v tomhle směru jistě pikantní že?

 

Zápasy na Slovensku jsou pro mě vždy trochu výjimečné. Pravdou však je, že bych tento boj o titul odehrála raději před domácím publikem, které je skvělé a je naším hnacím motorem po celou sezónu.

Uvědomujete si, že máte jedinečnou příležitost zapsat vás a váš klub do zlaté sportovní historie města Mostu?

V podvědomí to každá z nás určitě vnímá a uděláme vše proto, aby se to podařilo. Myslím si ,že reálně si to uvědomíme asi až když zlato bude naše ( směje se ).  (tr)

 

 

 

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.