22. ledna 2017 Svátek má Slavomír

České Zlatníky - Doslova prostřílený osobní automobil Ford, jehož řidič v noci na pondělí ujížděl mosteckým policistům, byl dnes nalezen opuštěný u obce České Zlatníky na Mostecku. Při nebezpečné policejní honičce padaly desítky výstřelů!

 

Vozidlo se podařilo najít mosteckým policistům. Redakci e-mostecko.cz to potvrdila jejich mluvčí Ludmila Světláková. Nebezpečný pirát silnic nakonec třem policejním hlídkám tehdy ujel u obce Patokryje na Mostecku. To byl také důvod, proč dnes dopoledne mostecká policie včetně policejních psovodů a policistů ze speciální pořádkové jednotky z Ústí nad Labem pročesávali okolí Patokryjí, Českých Zlatníků a přilehlých obcí.

 

Nalezený automobil tovární značky Ford Fiesta bílé barvy RZ 2U1 1406 stál u obce České Zlatníky, ale prázdný. "Podle předběžného ohledání vozidla nebyl pravděpodobně prchající řidič zraněn. Nic tomu nenapovídá," konstatovala mostecká policejní mluvčí Ludmla Světláková. Narážela tak na fakt, že při prohlídce nalezeného auta, policisté uvnitř vozu nenalezli žádné krvavé stopy, které by nasvědčovaly tomu, že policisté při střelbě řidiče zranili.

 

I nadále tak mostečtí policisté intenzivně pátrají po neznámém řidiči, který nereagoval na světelné výzvy policie k zastavení a ujížděl hlídkám od obce Záluží směrem na Most. U obce Kopisty ohrozil na silnici bezohlednou jízdou život policisty, který chtěl vozidlo zastavit.

 

"Motorista však nereagoval a hlídce ujel na lesní cestě u obce Patokryje na Mostecku. V současné době je případ v šetření. Kontrolní orgány prověřují oprávněnost použití zbraně. Při pronásledování byl jeden policista zraněn," uvedla Světláková.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.