22. ledna 2017 Svátek má Slavomír

Most - Zaujala vás v loňském roce některá z inscenací městského divadla nebo mimořádný výkon představitele hlavní či vedlejší role? Pak neváhejte a zúčastněte se Ceny diváka, kterou divadlo stejně jako v předchozích letech vyhlásilo pro své návštěvníky.

 

 

Tentokrát můžete vybírat z inscenací Přelet nad kukaččím hnízdem, Bůh masakru, Král a Baga, Tři v tom, Dokonalá svatba, Hrátky s čertem, Komedie omylů, Hrdina západu a Hvězda na vrbě. Informují o tom dnes Mostecké listy s tím, že anketní lístek, který naleznete v příloze pod článkem, je třeba odevzdat nejpozději do 17. února, a to buď elektronicky na e-mailovou adresu propagace@divadlo.cz, nebo osobně v pokladně divadla. Lístek je možné zaslat i poštou na adresu Městské divadlo v Mostě, Divadelní 15, 434 01 Most.

 

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 21. února v 19:30 hodin u příležitosti první letošní premiéry, kterou je Revizor. Vítězové opět obdrží originální ceny od výtvarnice Evy Šiškové a budou po nich pojmenována nová divadelní vína,“ uvedla Ivana Bonaventurová z městského divadla.

 

Anketní lístek naleznete na stánkách Mosteckých listů: http://listy.mesto-most.cz/vyberte-nejlepsiho-herce-herecku-a-inscenaci-mestskeho-divadla/d-6969

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.