19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Koncert Hany Zagorové, který se měl původně konat v polovině listopadu a byl kvůli zranění zpěvačky přeložen na pátek 17. ledna, se opět odkládá. Nově by se měl v mostecké sportovní hale uskutečnit 18. března. Vstupné v předprodeji činí 300 Kč, jako zvláštní host vystoupí Petr Rezek.

 

Mostečané mají opět smůlu! Zpěvačka Hana Zagorová tak ani v přeloženém termínu v mostecké sportovní hale nevystoupí. Zpěvačka se koncem loňského roku zranila při svém koncertu ve Slovenské Galantě, kde vystupovala společně s Petrem Rezkem.

Pádem na schodech si tehdy způsobila zlomeniny v rameni. Pro nejbližší naplánované koncerty zůstávají vstupenky v platnosti a hledají se náhradní termíny.


Podle informací Mosteckých listů můžete vstupenky v hodnotě 300, 350 a 300 korun můžete zakoupit v síti Ticketstream, například v recepci sportovní haly nebo v Turistickém informačním centru, které sídlí v budově mosteckého magistrátu v Radniční ulici.

"Koncert Hany Zagorové byl ze zdravotních důvodů přeložen nejprve na 17. ledna 2014 a posléze na 18.března," uvádí internetová stránka Mosteckých listů.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.