22. ledna 2017 Svátek má Slavomír

Most - Lžící na dorty i tácem zaútočila neznámá lupička na prodavačku mostecké večerky, kterou bila do hlavy a rukou. Ženy se den před Vánoci v obchodě přetahovaly o peníze. Mostecká policie o loupežném přepadení informuje bohužel až nyní, když je patrně v koncích a ráda by proto po dvou týdnech bezvýsledného pátrání po neznámé lupičce požádala veřejnost o pomoc.

 

 

Podle mostecké policejní mluvčí Ludmily Světlákové si pro peníze přišla den před vánoci jedna mladá žena. V mostecké ulici J. Průchy vešla do večerky krátce před 13. hodinou.

 

"Okamžitě zamířila k pultu, kde stála prodavačka a požadovala vydání peněz. Nějakým předmětem mířila na ženu a vyhrožovala jí ublížením na zdraví. Poté sáhla na kasu a vytáhla z ní dvě bankovky. Prodavačka se jí snažila peníze vytrhnout zpátky a vzala si do ruky lžíci na dorty na obranu. Po vzájemném přetahování pachatelka prodávající lžíci vytrhla z ruky a tou ji začala bít do ruky i do hlavy. Následně vzala tác s pečivem, to shodila na zem a tácem ženu tloukla do hlavy," popsala loupež mluvčí Světláková.

 

Po chvíli vstoupil do prodejny starší muž, který byl požádán prodavačkou, aby přivolal policii. Jakmile neznámá žena zjistila, že v obchodě  již není sama, peníze pustila a z prodejny vyběhla.

 

"Pachatelka byla ve věku kolem 20 let, měla hubenou postavu asi 160 cm vysokou. Vlasy měla delší, světlé barvy. Na hlavě měla pletenou čepici černé barvy s nápisem. Oblečena byla v černou bundu s bílou nášivkou na rameni a na prsou. Hovořila česky. Na zádech nesla batoh tmavé barvy," uvedla policejní mluvčí. 

 

Poškozená utrpěla drobná poranění. Policie v souvislosti s tímto případem hledá ženu, která se měla 23. prosince dopustit loupeže. Jakékoliv informace k osobě či k případu přijmou policisté na lince 158.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.