18. ledna 2017 Svátek má Vladislav

Most, Litvínov - Jedinečnou nabídku si pro své obchodní partnery přichystal náš zpravodajský online deník e-mostecko.cz. K zakoupenému reklamnímu prostoru už za necelých šest tisíc dáváme zdarma tablet. Jde o ideální příležitost na výhodnou prezentaci zejména pro majitele restaurací, ale nejen pro ně.

Tablet k inzerci zdarma.

"Na tabletu najdete na ploše záložku odkazující na náš web. Může tak sloužit třeba k zapůjčení pro hosty restaurací místo klasických papírových novin. Stačí jedno poklepání na displej a čtou si naše zpravodajství z Mostecka, zatímco čekají na objednávku či popíjejí dobrou kávu. Navíc uvidí prezentaci svého oblíbeného podniku," říká Jan Vraný z agentury JV Press, která naše internetové stránky provozuje.

Jediné, co je zapotřebí, abyste sedmipalcový tablet dostali, je objednat a uhradit inzerci na našem webu v hodnotě minimálně 5 900 českých korun. Tablety předáváme po úhradě faktury či po zaplacení v hotovosti. Přístroje jsou poté vaším vlastnictvím.

Příklad objednávky:

  • Horní reklamní banner (v červeném rámečku na fotografii níže) v ceně  1 490,-/týden, celkově tedy 5 960,-
  • Zveřejnění PR článku v ceně 2 990,- + horní reklamní banner na dva týdny, celkově 5 970,-
  • Zveřejnění dvou PR článků představujících vaši firmu/restauraci v celkové ceně 5 980,-

V případě zájmu či dalších informací nás můžete kontaktovat e-mailem na adrese inzerce@e-mostecko.cz či telefonicky na čísle 732 239 725.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.