19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Mostecko - Na střeše skončila dnešní ranní jízda pro řidiče dvou osobních automobilů na hlavním silničním tahu z Loun do Mostu. V jednom z vozů cestovala řidička s přibližně osmiletým chlapcem. Při hromadné nehodě naštěstí nebyl nikdo zraněn. Obě vozidla dostala na zledovatělé silnici smyk a skončila v příkopu.

Nejprve po smyku havaroval řidič jednoho z vozidel a krátce po něm jen o několik metrů dál se mimo vozovku dostalo další vozidlo po střetu s protijedoucím automobilem.

Obě vozidla, která skončila vlevo v příkopu na střeše přitom jela od Sedlece ve směru na Most a ve stoupání na námraze dostala smyk a havarovala.

Na místě zasahovala vedle dopravních policistů také přivolaná jednotka profesionálních hasičů, která pomáhala regulovat dopravu a uklidila místo nehody. Hasiči pomohli obrátit jedno z vozidel zpět na kola.

Podle stop na místě střetu se v ranních hodinách na stejném místě pravděpodobně dostala kvůli náledí do problém i další vozidla, jejich řidičům se ale podařilo z příkopů dostat aniž by přivolali pomoc.

VIDEOREPORTÁŽ Z RANNÍ NEHODY:

http://www.youtube.com/watch?v=dSDFCjyrgZU&feature=youtu.be

 

 

 

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.