4. prosince 2016 Svátek má Barbora

Most - Tak tohle je teda pořádná dávka drzosti! Jako šofér chcete pomoci kolegovi řidiči v nouzi, a přitom přijdete o vlastní auto. A to i se spolujezdkyní. Myslíte si, že se to nemohlo stát? Omyl, právě takový případ nyní vyšetřuje mostecká policie. Stalo se v Mostě v sobotu ráno v ulici J. Suka.

Zloděj ukradl VW Passat. Ilustrační foto

U kruhového objezdu stálo vozidlo a tvořilo překážku. Jeho řidič se ho marně pokoušel nastartovat. Zastavil proto u něj řidič VW Passat a rozhodl se neznámému muži pomoci. Nabídl mu, že vůz odtáhne stranou, aby nepřekážel v provozu. Potom se to stalo.

"Když chtěl na své auto umístit lano, náhle neznámý muž nasedl do jeho nastartovaného Passatu a z místa ujel. Nevadilo mu ani to, že v automobilu seděla známá řidiče. Tu poblíž soudu téměř za jízdy z vozidla vystrnadil a ještě ji častoval nevybíraným způsobem," uvedla v pondělí mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. Ke zranění ženy naštěstí nedošlo.

Policie po odcizeném automobilu vyhlásila pátrání. Vůz byl ještě týž den kontrolován za hranicemi hlídkou německé policie. "Jeho řidič neměl potřebné doklady a navíc byl zjevně pod vlivem návykové látky. Auto bylo zajištěno a muž zadržen," dodala Ludmila Světláková.

Případ mostecká policie dál vyšetřuje. Zloděj je podezřelý ze spáchání přečinu krádeže a neoprávněného užívání cizí věci.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.