24. ledna 2017 Svátek má Milena

Mostecko - Hned několikrát během jedné noci vykradla dvojice mužů ve věku od 30 do 39 let přízemní byt svého známého, kterému odcizili klíčky od bytu, ve kterém poškozený muž zrovna nepřebývá. Z bytu v jednom mosteckém domě si zloději nejprve odnesli televozor, který následně prodali. V nočních hodinách se pak zlodějská dvojice bratranců do bytu ještě vrátila.

Podle mostecké policejní mluvčí Ludmily Světlákové muži zřejmě nebyli sami, protože po jejich návštěvě z bytu zmizela lednička, pračka, televizor, lustry, nábytek, domácí kino i staré cenné hodinky, které si poškozený cení na částku 150 tisíc korun. "Pachatelé odcizili i společenské šaty, varnou desku, troubu a další zařízení domácnosti. Lup prodali údajně neznámým osobám," uvedla mluvčí Světláková.

Policie dvojici obvinila z přečinů krádeže a porušování domovní svobody. Starší nekradl poprvé. Vyšetřovatel obviněné stíhá na svobodě. Za toto jednání jim hrozí až pětiletý trest odnětí svobody. Poškozený vyčíslil celkovou škodu na částku 279 tisíc korun.

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.