24. ledna 2017 Svátek má Milena

Klášterec nad Ohří – Smutná zpráva na závěr dne přichází z Klášterce nad Ohří. Zhruba deset minut po devatenácté hodině tady došlo k vážné tragické dopravní nehodě, při níž bohužel vyhasl jeden lidský život. Dalších šest lidí je zraněných, včetně dvou dětí. Podle námi zjištěných informací mělo dojít k čelnímu střetu dvou aut: modré služební fabie řemeslníků a zlatostříbrné Audiny, ve které cestovala mladá rodina.

 

Tragédie se odehrála 300 metrů od Klášterce

„K nehodě dvou osobních vozidel došlo na silnici 1/13 asi 300 metrů od Klášterce nad Ohří ve směru na Karlovy Vary. V důsledku nehody bohužel jeden člověk na místě zemřel, dalších šest osob bylo se zraněními převezeno do nemocnice," říká policejní mluvčí Šárka Poláčková. „Rozsah jednotlivých zranění zatím neznáme, veškeré příčiny neštěstí jsou v šetření," dodává mluvčí.

Řidič fabie jedoucí ve směru na Chomutov pravděpodobně usnul za volantem, v době střetu údajně spali i jeho dva kolegové - spolucestující. Těžké zranění utrpěla i řidička audiny i její tři spolujezdci, z nichž dvě byly děti. Jedna z nich byla transportována s vážným zraněním do ústecké nemocnice.

Další informace o smutné události zjišťujeme.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.