21. ledna 2017 Svátek má Běla

Most - Proklínané uzavření silničního mostu u mostecké nemocnice má veselejší pokračování. Město vyčlenilo dříve celé uzavřené parkoviště pod lékárnou znovu pro motoristy, další místa udělalo na silnici u příjezdu k nemocniční vrátnici.

K uzavření mostu u nemocnice došlo z havarijních důvodů 18. ledna v ranních hodinách. Přineslo s sebou vyblokování parkoviště u lékárny před nemocnicí. To začalo sloužit k otáčení autobusů městské hromadné a linkové dopravy. Nyní je znovu spodní část tohoto parkoviště uvolněna pro veřejnost.

„Polovina parkoviště byla po několika dnech uvolněna pro parkování osobních vozidel. K zajištění náhradních parkovacích kapacit bylo v úterý 28. ledna zprovozněno parkoviště provizorně vybudované na části mostní konstrukce u vjezdu do areálu nemocnice. Těmito opatřeními se městu podařilo získat parkovací místa, která nahradila původní kapacitu parkování, a ještě došlo k navýšení o zhruba deset parkovacích míst," informoval vedoucí odboru správních činností magistrátu Jaroslav Mareš.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.