24. ledna 2017 Svátek má Milena

Most - Je na světě! Michaelu Paškovi, který o víkendu požádal náš online deník e-mostecko.cz o pomoc s pátráním po zmizelén Samsungu Galaxy S3 mini, se telefon vrátil. Jde v poslední době již o třetí šťastný návrat ztracené či odcizené věci a zvířete, a to díky vám, našim čtenářům.

Telefon byl podle Michaela Paška pravděpodobně odcizen při víkendové zábavě v mosteckém Dominu či v klubu Raketa.

"Včera jsem ze zúčastnil Velebudického plesu v Dominu a poté v nedalekém clubu Raketa, kde se lidé z plesu taktéž objevovali. Bohužel mi byl odcizen telefon Galaxy S3 mini," napsal naší redakci se žádostí o pomoc Michael Pašek. Za návrat telefonu slíbil tisícikorunovou odměnu.

V pondělí večer se Mostečan ozval s dobrou zprávou a vzkazem čtenářům e-mostecka.cz. "Chtěl bych vám mockrát poděkovat a oznámit vám, že se díky vám podařilo telefon nalézt. Mám jej doma, odměnu jsem vyplatil a jsem spokojený," napsal majitel mobilu.

Tento měsíc jsme již pomohli s návratem přilby ukradené při výstavě motorkářů v Centralu Most a s návratem ztraceného psa po roce a půl odloučení od původního majitele.

Ukazuje se tak síla komunity, která na našem facebookovém profilu čítá už téměř pět a půl tisíce fanoušků a stále narůstá. Náš zpravodajský a informační web za poslední měsíc zaregistroval 98 399 návštěv, z nichž polovina byla unikátních (tedy z jednotlivých zařízení). Prohlédli jste si 169 tisíc stran. Od našeho startu vloni v dubnu už máme 838 tisíc návštěv a 1,3 milionu prohlédnutých stránek. Děkujeme.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.