19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Z loupeže se zpovídá dvojice recidivistů, 27letá žena a 30letý muž z Mostu, kteří si na mosteckém sídlišti Zahradní vyhlédli svoji oběť, kterou následně za použití násilí okradli.  Před nedělní půlnocí si povedená dvojice lapků vyhlédla muže, který se vracel domů. Před panelovým domem se setkal s neznámou ženou, která chtěla vejít dovnitř prý za známou.

"Muž ji pustil do vchodu a pak šel pěšky do svého bytu. Při odemykání bytových dveří dostal náhle zezadu ránu. Spatřil tu ženu spolu s nějakým mužem. Měli si říct o peníze, jinak že ho udají pro znásilnění. Muž poté poškozeného kopl a ten upadl na zem. Tam utržil další kopance a rány. Pachatel mu utrhl kapsu u bundy a odcizil z ní finanční hotovost. Rámus na chodbě zalarmoval souseda," popsala skutek mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

Povedená dvojice ihned z domu utekla. Ne daleko, poškozený přivolal policii a hlídka strážníků dle popisu párek lapků nedaleko místa činu zadržela a předala policistům.

"Napadený muž utrpěl zranění, se kterým vyhledal lékařské ošetření. Policie oba obviněné zadržela v policejní cele a podala státnímu zástupci podnět na vazební stíhání," podotkla mluvčí Světláková. Oba se již v minulosti obdobné trestné činnosti dopustili a byli za ni potrestáni.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.